Hotel

PARKHOTEL PLZEŇ - Nový moderní hotel v Plzni s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodních silniční sitě.Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích.

Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezi-národních silniční sitě. Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích.


Struktura hotelu 139 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, 4 junior
suite, 6 bussines suite a 1 prezidentský apartmán. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou kombinovanou se sprchou, WC, TV-SAT /40 světových programů včetně japonských TV a rádia/ , telefonem s přímou volbou, mini-barem, trezorem, bezplatným připojením k internetu. Hotel disponuje vlastním střeženým parkovištěm pro osobní automobily a autokary, dále pak podzemními garážemi.

Nejen hosty Parkhotelu Plzeň zveme k posezení do restauračních středisek vinárna, Emporiorestaurant, terasa s grilaltánem, společenský sál, lobby bar.

Z dalších hotelových služeb je možno využít kadeřnictví, vyhřívaný bazén, saunu, masáže, tenisové dvorce, hotelové taxi, prodej suvenýrů, kencelářský servis, veřejný internet, praní prádla, pokojový servis, svatební servis
a mnoho jiných.

 

Parkhotel Congress Center Plzeň je nové moderní společenské zařízení o kapacitě jedenácti sálů a salónků s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 480 osob. Prostory jsou vhodné pro nejrůznější akce v podobě kongresů, konferencí, seminářů, výstav, prezentací, work shopů, veletrhů, plesů, rautů, hudebních produkcí a módních přehlídek. K interiérům o celkové rozloze 1800 m2 je možno využítexteriéry o rozloze 3000 m2, parkoviště a podzemní garáže. Sály jsou vystavěny dle nejnovějších poznatků v ergonomiia akustice. Sál Big hall má k dispozici variabilní pódium vhodné pro veškeré akce o ploše 90 m2 až 140 m2. Všechny sály disponují technickým zázemím v podobě ozvučení, velkoplošné projekce, internetem včetně WI:FI, telefonními přípojkami, video a audio přenosem s možností pořízení záznamu.

KONTAKT
Parkhotel Plzeň
U Borského parku 31
320 04 Plzeň - CZ

Phone: + 420 378 772 977
Fax: + 420 378 772 978

www.parkhotel-czech.eu
hotel@parkhotel-czech.eu